درباره شرکت

شرکت صنعتی لادن قزوین با هدف تولید قطعات، ابتدا در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید و از سال 1369 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع فیلتر، به ویژه فیلتر خودروهای سنگین در شهر قزوین، مجتمع صنعتی شهید رجایی آغاز کرد. این شرکت در سال 1371 محل ثبت خود را به قزوین انتقال و تحت شماره 2270 در اداره ثبت شرکت‌های این شهر به ثبت رسید و در سال 1373 پروانه بهره‌برداری خود را در تولید انواع فیلتر با ظرفیت 400 هزار عدد در سال، از وزارت صنایع دریافت کرد. این شرکت به لطف خداوند و تلاش همکاران صمیمی خود توانسته‌است همواره تولیدات خود را از لحاظ کیفی و کمی ارتقا بخشد.

حاصل تجربه چند دهه تولید و حضور در صنعت کشور، این شرکت را به نامی قابل اطمینان در تولید فیلتر خودروهای سنگین با برند لیکوفیلتر، تامین انواع فیلتر، مشاوره، طراحی، تامین و تولید انواع سیستم فیلتراسیون صنعتی، تامین قطعات، مواد اولیه و ماشین آلات مرتبط با صنعت فیلتر تبدیل کرده‌است.

تلاش کلیه همکاران درون‌سازمانی و برون‌سازمانی این مجموعه به عنوان یک شرکت کیفیت‌محور در جهت حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و تأمین خواست مشتریان شرکت بوده‌است و با لطف مشتریان وفادار توانسته است به تعهدات خود عمل کند.